Copyright © 2016 by "pacho"
všechna práva vyhrazena
E-Mail: alyos@alyos.cz
Vítejte na informační stránce naší společnosti ...
O naší společnosti

Společnost ETC Renovace je jednou z prvních odborných renovačních dílen v České republice a již více než 20 let se úspěšně zabývá profesionálními renovacemi dveří, zárubní a šatních skříní. Velkého úspěchu dosahuje zejména instalací obložkových zárubní díky kterým odpadá nutnost bourat zárubně stávající. Veškeré materiály, tj. fólie, lišty a i ostatní pomocný renovační materiál, si společnost sama dováží přímo od výrobců z Německa.
Postupem času jsme z Francie dovezli a na českém a slovenském trhu zavedli technologii napínaných stropů. Ve spolupráci s francouzskou společností ALYOS France SAS, která se zabývá již více než 20 let vývojem technologie a realizací napínaných stropů. Za dobu své existence vyvinula ucelený systém, který je možno použít v jakémkoliv interiéru či exteriéru. Produkty této společnosti jsou v zahraničí využívány jak ve veřejných, tak i v soukromých interiérech. Ve spojení s digitálním tiskem dokáže změnit charakter interiéru a dát mu novou atmosféru.
Dalším rozšířením činnosti naší společnosti je spolupráce s německou společností HAFA GmbH, která již více než tři desetiletí vyvíjí a vyrábí systém pro renovaci jakéhokoliv schodiště, použití tohoto systému není omezeno konstrukcí ani materiálem původního schodiště.   Po renovaci tímto systémem schodiště získá nejen vysokou estetickou hodnotu, ale i nové bezpečnostní prvky.
O kvalitě výrobků svědčí i skutečnost, že na materiál, výrobky i práci je poskytována až dvanáctiletá záruka.
ALYOS CZ
Chcete
perfektní
strop
nebo
stěnu?

Kontaktujte
nás.

Nebo si jej
instalujte sami,
pomůžeme
Vám.